Instituti për Kërkime dhe Alternativa Zhvillimi (IDRA) publikoi sot, në Ditën Ndërkombëtare të Lirisë së Shtypit, studimin “Panorama e Medias në Shqipëri”.

Sipas studimit, mbi gjysma e të anketuarve pohojnë vetë-censurën dhe lajmet e urdhëruara nga pronari i medias, ndërsa mbi treçereku i tyre pohojnë se ka gazetarë që korruptohen për të bërë kronika.

Studimi u mbështet nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë.

Ai përfshiu 800 pyetësorë me punonjës të medias shqiptare në Tiranë dhe qytetet më të mëdha, dhe 20 intervista më të thelluara me redaktorë, analistë dhe pronarë mediash, ku dolën një mori problemesh me pagat, kontratat e punës, censurën dhe etikën profesionale.

Sipas studimit, lajmet pezullohen për shkak të presionit të qeverisë, të partive politike dhe të biznesit.

Rreth 35% e gazetarëve të anketuarve deklarojnë se pronari dhe redaktoi ka fshirë fare lajme apo kronika për të cilin ata kanë punuar.

Po ashtu, gazetarët janë nën presion të mos shkruajnë raporte për disa lajme për fusha të caktuara nga pronari.

Nga ana tjetër, gazetarët abuzohen verbalisht ose psikologjikisht kur kryejnë detyrën e tyre.

Një nga 3 gazetarë, se 66% e kolegëve të anketuar pohojnë se janë kërcënuar fizikisht dhe gojarisht gjatë punës.

Comeon Casino: De Ultieme Casino-bestemming voor Nederlanders

Welkom bij Comeon Casino, de ultieme bestemming voor Nederlandse casinoliefhebbers! Of je nu een doorgewinterde speler bent of net begint met je casinoreis, Comeon Casino biedt een spannende en gevarieerde spelervaring die voldoet aan de behoeften van elke speler. In dit artikel duiken we dieper in op wat dit online casino te bieden heeft aan Nederlandse spelers en waarom het een must-visit bestemming is voor liefhebbers van casinospellen.

We zullen verkennen welke spellen en functies Comeon Casino onderscheiden van de rest, en hoe het zich profileert als een topbestemming voor online gokken in Nederland. Van een uitgebreide selectie aan casinospellen tot lucratieve bonussen en een gebruiksvriendelijke interface, er is voor elk wat wils bij Comeon Casino. Ben je klaar om de opwinding en sensatie van dit vooraanstaande online casino te ontdekken? Laten we samen een kijkje nemen in de wereld van Comeon Casino en ontdekken waarom het de favoriete bestemming is voor Nederlandse spelers!

Ontdek de Opwindende Spelervaring bij Comeon Casino

Ben je op zoek naar een spannende en betrouwbare online casino-ervaring? Dan is Comeon Casino de ultieme bestemming voor Nederlandse spelers. Met een uitgebreide selectie van casinospellen, waaronder slots, tafelspellen en live dealer-opties, biedt Comeon Casino een opwindende en gevarieerde spelomgeving. Bovendien kunnen spelers genieten van aantrekkelijke bonussen en promoties die regelmatig worden aangeboden op de website. Voor de beste online casinobeleving, bezoek https://comeoncasinoslots.com/ en ontdek alles wat Comeon Casino te bieden heeft.

Naast het brede scala aan casinospellen en lucratieve bonussen, staat Comeon Casino ook bekend om zijn veilige en gebruiksvriendelijke platform. Spelers kunnen genieten van een soepele en probleemloze spelervaring, dankzij de geavanceerde beveiligingsmaatregelen die zijn geïmplementeerd op de website. Bovendien biedt Comeon Casino een responsieve klantenservice die spelers helpt met eventuele vragen of problemen die ze kunnen tegenkomen tijdens het spelen. Voor een eersteklas online casino-ervaring die voldoet aan alle wensen en behoeften van Nederlandse spelers, is Comeon Casino de ideale keuze. Ga naar https://comeoncasinoslots.com/ en begin vandaag nog met spelen!

Exclusieve Promoties en Bonussen voor Nederlandse Spelers

Welkom bij Comeon Casino, de ultieme bestemming voor Nederlandse casinoliefhebbers. Met een uitgebreide selectie van spannende casinospellen, waaronder slots, tafelspellen en live dealer-opties, is er voor elk wat wils. Of je nu een ervaren speler bent of net begint met gokken, bij Comeon Casino vind je een breed scala aan spellen om van te genieten.

Bij Comeon Casino staat de veiligheid en tevredenheid van spelers voorop. Met een betrouwbare licentie en hoogwaardige beveiligingsmaatregelen kun je met een gerust hart genieten van je favoriete spellen. Bovendien biedt Comeon Casino aantrekkelijke bonussen en promoties voor nieuwe en bestaande spelers, waardoor je speelervaring nog spannender wordt. Ontdek vandaag nog de opwinding van online gokken bij Comeon Casino!

Veilige en Betrouwbare Betalingsmogelijkheden bij Comeon Casino

Welkom bij Comeon Casino, de ultieme casino-bestemming voor Nederlandse spelers. Met een uitgebreide selectie van spannende casinospellen, waaronder slots, tafelspellen en live dealer spellen, is er voor elk wat wils. Of je nu een ervaren speler bent of net begint, bij Comeon Casino vind je altijd iets dat bij je past.

Bij Comeon Casino staat veiligheid en betrouwbaarheid voorop. Met licenties van gerenommeerde autoriteiten en geavanceerde beveiligingsmaatregelen kun je met een gerust hart genieten van je favoriete spellen. Bovendien biedt Comeon Casino een gebruiksvriendelijke website en een professionele klantenservice om je te helpen bij eventuele vragen of problemen.

Ontdek de opwinding van online gokken bij Comeon Casino en profiteer van aantrekkelijke bonussen en promoties. Of je nu op zoek bent naar grote jackpots, snelle uitbetalingen of gewoon wat ontspanning, Comeon Casino heeft het allemaal. Registreer vandaag nog en begin je casinoreis met Comeon!

De Beste Spelselectie en Softwareproviders bij Comeon Casino

Welkom bij Comeon Casino, de ultieme casino-bestemming voor Nederlandse spelers. Met een uitgebreide selectie van spannende casinospellen, waaronder slots, tafelspellen en live dealer-opties, is er voor elk wat wils. Of je nu een ervaren speler bent of net begint met online gokken, bij Comeon Casino vind je zeker iets dat bij je past.

Bij Comeon Casino staat veiligheid hoog in het vaandel. Met een betrouwbare licentie en geavanceerde beveiligingsmaatregelen kunnen spelers met een gerust hart genieten van hun favoriete spellen. Bovendien biedt Comeon Casino aantrekkelijke bonussen en promoties, waardoor spelers extra waarde krijgen voor hun geld. Kortom, voor een eersteklas casinobeleving kies je Comeon Casino als jouw online gokbestemming.

Met zijn uitgebreide selectie van spellen, aantrekkelijke bonussen en gebruiksvriendelijke platform is Comeon Casino echt de ultieme bestemming voor Nederlandse casinoliefhebbers. Of je nu graag slots speelt, live casinospellen wilt ervaren of op zoek bent naar exclusieve promoties, deze site heeft het allemaal. Bovendien zorgt de veilige en betrouwbare omgeving ervoor dat je met een gerust hart kunt genieten van al het plezier dat het casino te bieden heeft. Kortom, Comeon Casino biedt een complete en opwindende gokervaring die elke speler zal bekoren. Waar wacht je nog op? Probeer het vandaag nog uit en ontdek zelf waarom dit casino zo geliefd is onder Nederlandse spelers!

Krahas studimit dhe vëzhgimeve të ndryshme, në ditën Ndërkombëtare të Lirisë së Shtypit shprehu shqetësimin e tij për gjendjen e shtypit shqiptar edhe presidenti i Republikës Ilir Meta, i cili theksoi se çdo goditje ndaj medias është sulm ndaj demokracisë.

Presidenti Meta shënoi në një mesazh publik drejtuar gazetarëve vendas se i mbështeste ata që të fitojnë sfidën për fjalën e lirë, sepse, si u shpreh ai, “shqiptarët s’mund të kthehen 30 vite pas për të ndjekur “Zërin e Amerikës” apo “Deutsche Welle-n, që të kuptojnë se çfarë ndodh në atdheun e tyre”.

Zoti Meta tha se gjendja e rëndë e shtypit shqiptar duhet të marrë fund, mohimi i të drejtës së gazetarëve për të ndjekur veprimtarinë e autoriteteve publike duhet të ndalen.

Shqipëria renditet ndër vendet me liri të pjesshme të medias në raportet e “Freedom House” dhe “Reporterëve pa kufij”, shtypi shqiptar sot është më pak i lirë dhe më pak i pavarur, goditen nga retorika agresive dhe kërcënuese, rastet e dhunës ndaj gazetarëve janë shpeshtuar.

Copyright Të gjitha të drejtat e artikujve të publikuar janë të rezervuara dhe i përkasin © MediaLook. Ju mund të përdorini, publikoni ose përktheni artikullin me kushtin që ju të atribuoni dukshëm burimin, të kryeni lidhje hiperlink me faqen dhe mos ta përdorni atë për qëllime komerciale.

LINI NJE PERGJIGJE

Ju lutem vendosni komentin tuaj këtu!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu