Home Tags Dhuna ndaj gazetarit

Dhuna ndaj gazetarit

Filmoi dështimin e operacionit, policia shtrin dhunshëm përdhe gazetarin!

Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA kanë nisur hetimet pasi efektivët e njësisë antidrogë ushtruan dhunë fizike ndaj gazetarit Ergys Gjençaj dhe koleges së tij Klodiana Lala. Ata ndodheshin në vendin e ngjarjes dhe u...