Free Porn
xbporn
Kreu Etiketa New York Times

New York Times

Kriza e Kosovës “përplas” NY Times e VOA, Bytyçi: vendi në kurthin e presidentit...

Të mërkurën janë bërë dy deklarata: Në Zërin e Amerikës ishte zoti Thaçi, nga ku vazhdoi të këmbngulë për ndarjen e Kosovës. Në New York Times u botua një editorial i zotit Haradinaj, ku...

A mund të konsiderohen gazetari kabllogramet e Wikileaks?

Tetë vjet më parë, më 25 korrik 2010, Wikileaks tronditi botën me publikimin e mijëra dokumenteve konfidenciale të ushtrisë amerikane për luftën në Irak, ku ndër të tjera dëshmohej dhe mbi vrasjen e civilëve....