https://www.fapjunk.com https://pornohit.net london escort london escorts buy instagram followers buy tiktok followers Ankara Escort Cialis Cialis 20 Mg
Aküm yolda akü servisi ile hizmetinizdedir. akumyolda.com ile akü servisakumyolda.com akücüakumyolda.com akü yol yardımen yakın akücü akumyoldamaltepe akücü akumyolda Hesap araçları ile hesaplama yapmak artık şok kolay.hesaparaclariİngilizce dersleri için ingilizceturkce.gen.tr online hizmetinizdedir.ingilizceturkce.gen.tr ingilizce dersleri
It is pretty easy to translate to English now. TranslateDict As a voice translator, spanishenglish.net helps to translate from Spanish to English. SpanishEnglish.net It's a free translation website to translate in a wide variety of languages. FreeTranslations
Data Njoftimet e Bashkisë Përputhshmëria në % / fjalë sipas copyleaks.com Lajmi në Gazeta Panorama
27 Mars 2018 Pas Pazarit të Ri, Bashkia e Tiranës dhe AADF marrëveshje për transformimin e Piramidës 77.7% / 733 fjalë Hidhet firma/ Si do të transformohet Piramida, Veliaj: Qendra më e madhe për të rinjtë
28 Mars 2018 Hapet panairi “Work & Study”, 60 kompani dhe biznese të ndryshme ofrojnë 3 mijë vende pune 100% / 1001 fjalë Hapet panairi “Work & Study”, 60 kompani dhe biznese të ndryshme ofrojnë 3 mijë vende pune
29 Mars 2018 Bashkia e Tiranës hap aplikimet për 500 kredi të buta, kryeqyteti me tre lagje të reja 73.7% / 399 fjalë Hapen kreditë e buta, Veliaj: Zgjidhje problemit të strehimit për familjet
30 Mars 2018 Ministri Majko dhe kryebashkiaku Veliaj mbjellin pemë në Njësinë 5 100% / 558 fjalë Veliaj e Majko mbjellin pemë: Po mbyllim punimet për rrethrrotullimin e Komunës së Parisit
31 Mars 2018 Vrapuesit dhe Vëllazëria Ungjillore dhurojnë pemë për Parkun e Liqenit Artificial 99.1% / 619 fjalë Vrapuesit dhe Vëllazëria Ungjillore dhurojnë pemë për Parkun e Liqenit Artificial
25 Prill 2018 Nis trajnimi i shërbimit Zjarrfikës nga ekspertët më të mirë austriak 100% / 561 fjalë Nis trajnimi i shërbimit Zjarrfikës nga ekspertët austriakë, për përballimin e emergjencave civile
26 Prill 2018 Këshilli Bashkiak miratoi një sërë vendimesh në ndihmë të shtresave në nevojë 35.1% / 186 fjalë Mbledhja e Këshillit Bashkiak, ja vendimet në ndihmë të shtresave në nevojë
27 Prill 2018 Ndryshimi i Tiranës, histori suksesi në takimin e Fondacionit Irlandez të Arkitekturës 100% / 758 fjalë Veliaj: Himni i Tiranës, i një qyteti që punon. Suksesi i takon të gjithëve
29 Prill 2018 Bashkia e Tiranës dhe Ministria e Mbrojtjes mbjellin pisha për 42 ushtarët dëshmorë 100% / 656 fjalë Veliaj: Parku i Vaqarrit, hapësirë çlodhëse për banorët e Kombinatit
30 Prill 2018 Në prag të Ditës së Punëtorëve – Analizë e punës për drejtoritë e punëtorëve të qytetit 34.6% / 225 fjalë Veliaj: Tirana ka hyrë në stinën e investimeve, ja projektet infrastrukturore
27 Maj 2018 Gazeta më e madhe në Holandë: Tirana më modernja në Ballkan 98.8% - 424 fjalë FOTOT/ “De Telegraaf”: Tirana, më modernja në Ballkan
28 Maj 2018 Bashkia e Tiranës dhe Albtelecom, internet falas në qendër të qytetit 100% / 542 fjalë Veliaj: Interneti falas, një arsye më shumë për të ardhur në sheshin Skënderbej
29 Maj 2018 Bashkia e Tiranës, ALSAR dhe TIKA, 1 mijë pako me ushqime për fëmijët në nevojë 100% / 593 fjalë 1 mijë pako me ushqime për fëmijët pa prindër, Veliaj: Qendrat sociale, vakte të ngrohta për njerëzit në nevojë
30 Maj 2018 Shpallen fituesit e edicionit të tretë të “Tirana Art Fest” 100% / 554 fjalë Veliaj: Tirana sot qyteti më i ri dhe më i talentuar i Shqipërisë, këtu do ndërtojmë të ardhmen
31 Maj 2018 Kryeqytetit i rikthehet Teatri Veror te Liqeni Artificial, 400 artistë çelin stinën e koncerteve 77.7% / 733 fjalë FOTOT/ Hapet me spektakël muzikor Amfiteatri i Tiranës, ja si duket sot