https://www.fapjunk.com https://pornohit.net london escort london escorts buy instagram followers buy tiktok followers Ankara Escort Cialis Cialis 20 Mg
Aküm yolda akü servisi ile hizmetinizdedir. akumyolda.com ile akü servisakumyolda.com akücüakumyolda.com akü yol yardımen yakın akücü akumyoldamaltepe akücü akumyolda Hesap araçları ile hesaplama yapmak artık şok kolay.hesaparaclariİngilizce dersleri için ingilizceturkce.gen.tr online hizmetinizdedir.ingilizceturkce.gen.tr ingilizce dersleri
It is pretty easy to translate to English now. TranslateDict As a voice translator, spanishenglish.net helps to translate from Spanish to English. SpanishEnglish.net It's a free translation website to translate in a wide variety of languages. FreeTranslations
Data Njoftimet e Bashkisë Përputhshmëria në % / fjalë sipas copyleaks.com Lajmi në Shqiptarja.com
27 Mars 2018 Pas Pazarit të Ri, Bashkia e Tiranës dhe AADF marrëveshje për transformimin e Piramidës 95.2% / 579 fjalë Pas Pazarit të Ri, Bashkia e Tiranës dhe AADF marrëveshje për transformimin e Piramidës
28 Mars 2018 Hapet panairi “Work & Study”, 60 kompani dhe biznese të ndryshme ofrojnë 3 mijë vende pune 84.6% / 847 fjalë Hapet panairi “Work & Study”, Veliaj: Piramida do të jetë qëndra më e madhe e teknologjisë në rajon
29 Mars 2018 Bashkia e Tiranës hap aplikimet për 500 kredi të buta, kryeqyteti me tre lagje të reja 25.7% / 363 fjalë Hapen aplikimet, 500 familje përfitojnë kredi të buta në Tiranë
30 Mars 2018 Ministri Majko dhe kryebashkiaku Veliaj mbjellin pemë në Njësinë 5 99.8% / 557 fjalë Majko mbjell pemë me Veliajn: Nismë e jashtëzakonshme, diaspora u përgjigj e para
31 Mars 2018 Vrapuesit dhe Vëllazëria Ungjillore dhurojnë pemë për Parkun e Liqenit Artificial S’ka raportim S’ka raportim
25 Prill 2018 Nis trajnimi i shërbimit Zjarrfikës nga ekspertët më të mirë austriak 97.6% / 548 fjalë Nis trajnimi i shërbimit zjarrfikës, Veliaj: Pasojat e zjarreve nuk do i mbajnë taksapaguesit
26 Prill 2018 Këshilli Bashkiak miratoi një sërë vendimesh në ndihmë të shtresave në nevojë 18.7% / 128 fjalë Hado sqaron artistët: Vendimi s’ka lidhje me teatrin
27 Prill 2018 Ndryshimi i Tiranës, histori suksesi në takimin e Fondacionit Irlandez të Arkitekturës 97.7% / 741 fjalë Ndryshimi i Tiranës, histori suksesi në takimin e Fondacionit Irlandez të Arkitekturës
29 Prill 2018 Bashkia e Tiranës dhe Ministria e Mbrojtjes mbjellin pisha për 42 ushtarët dëshmorë 97.1% / 637 fjalë Veliaj dhe Xhaçka: Misioni ynë, mbrojtja e pasurisë së përbashkët/FOTO
30 Prill 2018 Në prag të Ditës së Punëtorëve – Analizë e punës për drejtoritë e punëtorëve të qytetit 97% / 1094 fjalë Veliaj: Tirana, kartolina e një qyteti evropian, kemi hyrë në stinën e investimeve
27 Maj 2018 Gazeta më e madhe në Holandë: Tirana më modernja në Ballkan S’ka raportim S’ka raportim
28 Maj 2018 Bashkia e Tiranës dhe Albtelecom, internet falas në qendër të qytetit S’ka raportim S’ka raportim
29 Maj 2018 Bashkia e Tiranës, ALSAR dhe TIKA, 1 mijë pako me ushqime për fëmijët në nevojë 95.7% / 568 fjalë Muaji i Ramazanit, Veliaj: Qendrat sociale, vakte të ngrohta për njerëzit në nevojë
30 Maj 2018 Shpallen fituesit e edicionit të tretë të “Tirana Art Fest” 98.1 % / 544 fjalë Shpallen fituesit e “Tirana Art Fest”/Veliaj: Qyteti ynë më i ri i talentuar, këtu do ndërtojmë të ardhmen
31 Maj 2018 Kryeqytetit i rikthehet Teatri Veror te Liqeni Artificial, 400 artistë çelin stinën e koncerteve 76.7% / 724 fjalë Amfiteatri i Tiranës, Veliaj: Ditët më të mira, i kemi përpara