Media ofron lajme dhe programe politike me argumentin se qytetari shqiptar i pëlqen ato, nderkohe qe harron se shija e publikut eshte bombarduar dhe edukuar nga vete media.

Pra raportohet si dicka e vertete nje realitet i krijuar prej vete medias… Kjo e fundit, nderkohe eshte brenda nje rrethi vicioz, dhe eshte ne nje monolog te vazhdueshem me veten e saj…

Video e mësipërme është shkëputur nga një intervistë dhënë pët talk show-n “ByPass Show” në Vizion Plus.

Copyright Të gjitha të drejtat e artikujve të publikuar janë të rezervuara dhe i përkasin © MediaLook. Ju mund të përdorini, publikoni ose përktheni artikullin me kushtin që ju të atribuoni dukshëm burimin, të kryeni lidhje hiperlink me faqen dhe mos ta përdorni atë për qëllime komerciale.

LINI NJE PERGJIGJE

Ju lutem vendosni komentin tuaj këtu!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu