Presioni i vazhdueshëm i qeverisë ndaj gazetarëve, hartimi i ligjeve në mënyrë të njëanshme në favor të interesave të qeverisë dhe centralizimi i kompanive mediatike ne duart e pak biznesmenëve kanë ndikuar drejtpërdrejtë në vetëcensurimin masiv te gazetarëve në Shqipëri, cka e ka ulur Shqipërinë me shtatë vende në nivel botëror sa i takon indeksit të lirisë së medias.

Në raportin për vitin 2019, organizata ndërkombëtare “Reporterët pa Kufij” e liston vendin tonë në vendin e 82, duke e zbritur me shtatë pozicione, nga vendi i 75-të i një viti më parë.

Në këtë dokument theksohet se “sulmet ndaj medias, si nga eksponentë të qeverisë ashtu dhe krimi i organizuar, kanë arritur në një nivel të paprecedentë”. “Kjo ka bërë që 80% e gazetarëve të mos e shohin profesionin e tyre me një të ardhme të qëndrueshme”, – nënvizon raporti.

“Gazetarët investigativ kanë qenë subjekt i fyerjes, kërcënimeve me vdekje dhe procedimeve ligjore, ndërsa kryeministri Edi Rama dhe politikanë të tjerë i kanë etiketuar reporterët si “kazan” dhe prodhues të lajmeve të rreme”, – evidentohet në raport.

Në konkluzionin për Shqipërinë nënvizohet dhe propozimi i të ashtuquajturës “paketë antishpifje” që nënkuptonte amendimet e dy drafteve për median elektronike, përfshi atë online, si një përpjekje për të censuruar aksesin në burime alternative informacioni.

Raporti për situatën mediatike në vitin 2018 citon dhe raportin analitik dhe të hollësishëm të Birn Albania në bashkëpunim me “RSF” mbi pronësinë në media, ku ndër të tjera theksohet se “standardet ligjore po manipulohen në favor të interesave të qeverisë dhe se pronësia e medias audiovizive është përqendruar në duart e pak biznesmenëve të madhej”.

Beleef Onvergetelijke Momenten bij Jack’s Casino in Nederland

Stap binnen in de opwindende wereld van Jack’s Casino en beleef onvergetelijke momenten in Nederland! Of je nu een doorgewinterde gokker bent of gewoon op zoek bent naar wat spanning en plezier, Jack’s Casino biedt een unieke en bruisende ervaring voor iedereen. Met vestigingen verspreid over het hele land, is dit de perfecte bestemming voor een avond vol entertainment en kansspelen.

In dit artikel zullen we de charme en opwinding van Jack’s Casino verkennen, van de spannende spellen en prijzen tot de gastvrije sfeer en luxe faciliteiten. Ontdek waarom dit casino een favoriete bestemming is voor liefhebbers van gokken en entertainment. Ben je klaar om de spanning te voelen en de sensatie te ervaren van een avond bij Jack’s Casino? Laat je verrassen door de mogelijkheden en geniet van een onvergetelijke tijd in een van de meest sprankelende casino’s van Nederland!

Ontdek de Magie van Jack’s Casino in Nederland

Bij Jack’s Casino in Nederland beleef je onvergetelijke momenten vol spanning en plezier. Stap binnen in een wereld van entertainment en geniet van een uitgebreid aanbod aan casinospellen. Of je nu houdt van roulette, blackjack, of de nieuwste gokkasten, bij Jack’s Casino vind je altijd een spel dat bij jou past.

Naast het brede scala aan spellen staat Jack’s Casino bekend om haar gastvrije en professionele service. Het vriendelijke personeel staat altijd voor je klaar om je te helpen en ervoor te zorgen dat je een geweldige tijd beleeft. Of je nu een doorgewinterde casinobezoeker bent of voor het eerst een gokje waagt, bij Jack’s Casino voel je je direct thuis.

Ontdek de unieke sfeer en ambiance van Jack’s Casino en maak van je avond een onvergetelijke ervaring. Geniet van heerlijke hapjes en drankjes terwijl je de spanning van het spel ervaart. Of je nu komt voor een gezellig avondje uit met vrienden of een spannende date night, Jack’s Casino biedt de perfecte setting voor een memorabele tijd.

Ervaar Spanning en Plezier in Jack’s Casino

Ontdek de opwinding van Jack’s Casino en beleef onvergetelijke momenten in Nederland. Met verschillende locaties door het hele land, biedt Jack’s Casino een diverse en spannende gokervaring voor iedereen. Of je nu een ervaren speler bent of gewoon op zoek bent naar wat entertainment, bij Jack’s Casino vind je altijd iets dat bij je past. Bezoek ons vandaag nog en ervaar zelf de spanning en sensatie!

Bij Jack’s Casino draait het allemaal om plezier en gastvrijheid. Onze vriendelijke medewerkers staan altijd voor je klaar om je te helpen en ervoor te zorgen dat je een geweldige tijd hebt. Of je nu graag speelt op de nieuwste gokkasten, tafelspellen zoals roulette en blackjack wilt proberen, of gewoon wilt ontspannen in onze gezellige lounge, bij Jack’s Casino ben je aan het juiste adres. Kom langs en geniet van een onvergetelijke casino-ervaring!

https://jackscasino247.com/
Beleef de spanning en sensatie van Jack’s Casino en maak herinneringen die een leven lang meegaan. Of je nu geluk hebt aan de speeltafels of geniet van een drankje aan de bar, er is altijd iets te beleven bij Jack’s Casino. Met regelmatige evenementen en promoties is er altijd iets nieuws en opwindends te ontdekken. Mis het niet en breng een bezoek aan een van onze casino’s in Nederland!

Jack’s Casino biedt een veilige en verantwoorde gokomgeving, waar je met een gerust hart kunt genieten van je favoriete casinospellen. Onze casino’s voldoen aan alle wettelijke vereisten en we streven ernaar om onze gasten een zorgeloze en plezierige ervaring te bieden. Of je nu komt voor een avondje uit met vrienden of gewoon wilt ontspannen na een lange dag, bij Jack’s Casino ben je altijd welkom. Kom langs en ontdek zelf waarom Jack’s Casino de ultieme bestemming is voor casinoplezier in Nederland!

Geniet van Luxe en Gastvrijheid bij Jack’s Casino

Ervaar de opwinding en spanning bij Jack’s Casino in Nederland, waar elk bezoek een onvergetelijke ervaring belooft te zijn. Met een breed scala aan casinospellen en entertainmentopties, is er voor ieder wat wils. Of je nu een fervente gokker bent of gewoon op zoek bent naar een leuke avond uit, Jack’s Casino biedt een unieke sfeer die je zintuigen prikkelt en je hart sneller doet kloppen.

Geniet van de gastvrije en professionele service terwijl je je geluk beproeft aan de vele speelautomaten, pokertafels of roulettewielen. De levendige ambiance en de kans op mooie prijzen zorgen ervoor dat een bezoek aan Jack’s Casino een onvergetelijke ervaring wordt die je keer op keer wilt herhalen. Stap binnen en laat je meevoeren door de magie van Jack’s Casino voor een avond vol spanning, plezier en hopelijk grote winsten!

Beleef Onvergetelijke Avonturen en Winsten bij Jack’s Casino

Ervaar de opwinding en spanning bij Jack’s Casino in Nederland, waar je wordt ondergedompeld in een wereld van entertainment en kansspelen. Van het moment dat je de deuren binnenstapt, word je verwelkomd door een bruisende sfeer en een scala aan spellen die wachten om ontdekt te worden. Of je nu een doorgewinterde speler bent of gewoon op zoek bent naar een leuke avond uit, Jack’s Casino biedt voor elk wat wils.

Laat je verrassen door de state-of-the-art speelautomaten en tafelspellen die zorgen voor urenlang vermaak. Geniet van de gastvrije service en de gezellige ambiance terwijl je je geluk beproeft aan de verschillende spellen. Met vestigingen door heel Nederland is er altijd wel een Jack’s Casino in de buurt waar je kunt genieten van een onvergetelijke ervaring vol spanning en plezier.

Of je nu houdt van roulette, blackjack, poker of de nieuwste videoslots, bij Jack’s Casino vind je een uitgebreid aanbod aan spellen die zorgen voor een onvergetelijke speelervaring. Ontdek de wereld van Jack’s Casino en beleef momenten vol adrenaline en plezier die je nog lang zullen bijblijven. Kom langs en maak van elke dag een kans om iets speciaals te beleven bij Jack’s Casino in Nederland!

Ervaar de opwinding en spanning van Jack’s Casino in Nederland en creëer onvergetelijke herinneringen die u nog lang zult koesteren. Of u nu een fervent speler bent of gewoon op zoek bent naar een leuke avond uit, Jack’s Casino biedt een unieke ervaring voor iedereen. Met een breed scala aan spellen, heerlijke hapjes en drankjes en een gastvrije sfeer, is dit de perfecte bestemming voor een avond vol entertainment. Kom langs en ontdek zelf waarom Jack’s Casino dé plek is voor een geweldige tijd en onvergetelijke momenten!

Ndërkaq Zëri Amerikës ka pasqyruar situatën në rajonin e Ballkanit, mbështetur në këtë dokument.

Kosova radhitet në vendin e 75-të, tre vende më mirë sesa një vit me parë. Në raport thuhet se “situata politike në Kosovë u bë më e tensionuar dhe me e paqëndrueshme në vitin 2018, si rezultat i afrimit të Serbisë fqinje me Bashkimin Evropian, gjë që e la qeverinë e Kosovës në një izolim diplomatik. Mungesa e transparencës së qeverisë mbi marrëdhëniet me Evropën, nxitën reagime të fuqishme të publikut dhe gazetarëve”.

Dokumenti thekson se media të caktuara kanë kritikuar politikat nacionaliste të presidentit Hashim Thaçi dhe Partisë Demokratike të Kosovës, ndërsa qeveria ka akuzuar gazetarët se janë “tradhtarë” ose “simpatizantë të serbëve”.

Në këtë paraqitje theksohet se “ndarjet etnike në Kosovë janë burim i problemeve mjaft shqetësuese për gazetarët e pakicës serbe. Mediet e këtij komuniteti janë shpesh shënjestër e sulmeve verbale, atyre kibernetike dhe fushatave të medieve pro qeveritare”.

Megjithatë, raporti thekson se “peizazhi media është relativisht pluralist – të paktën në shikim të parë – dhe shumë media kanë pronarë që nuk kanë lidhje të drejtpërdrejta politike, gjë që siguron politika editoriale dhe opinione më të shumëllojshme”

Serbia në vendin e 90-të shënon një rënie prej 14 vendesh, thuhet në raport në të cilin nënvizohet se “brenda pesë vjetëve të qeverisjes nga presidenti Aleksandër Vuçiç, Serbia është bërë një vend ku të bërit gazetari as nuk është i sigurt dhe as i mbështetur nga shteti”.

Maqedonia e Veriut është në vendin e 95-të duke shënuar ngritje nga një vit më parë kur radhitej e 109-ta, ndërsa Mali i Zi ka renditjen më të keqe në rajon. Ai radhitet në vendin e 104-të.

Sipas raportit, 8 për qind e vendeve të botës vlerësohet të jenë në gjendje shumë të mirë, ndërsa 11 për qind në gjendjen më të rëndë.

Copyright Të gjitha të drejtat e artikujve të publikuar janë të rezervuara dhe i përkasin © MediaLook. Ju mund të përdorini, publikoni ose përktheni artikullin me kushtin që ju të atribuoni dukshëm burimin, të kryeni lidhje hiperlink me faqen dhe mos ta përdorni atë për qëllime komerciale.

LINI NJE PERGJIGJE

Ju lutem vendosni komentin tuaj këtu!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu